AGENDA

  QUARTA CATALANA, GRUP 29    
  25-11-2017,  (Dissabte) Camp Jornada
CAMALLERA, C.F. “A”  –  FLAÇA, C.E. “A” MPAL. CAMALLERA 11
  03-12-2017,  (Diumenge) Camp Jornada
FLAÇA, C.E. “A”  –  ALBONS CLUB FUTBOL “A” MPAL. FLAÇA 12
  17-12-2017,  (Diumenge) Camp Jornada
JAFRE, U.E. “A”  –  FLAÇA, C.E. “A” MPAL. JAFRE (El Pedro) 13
  07-01-2018,  (Diumenge) Camp Jornada
FLAÇA, C.E. “A”  –  LA PERA, U.E. “A” MPAL. FLAÇA 14
  13-01-2018,  (Dissabte) Camp Jornada
SANT GREGORI,A.E. “B”  –  FLAÇA, C.E. “A” MPAL. D’ESPORTS SANT GREGORI 15
  20-01-2018,  (Dissabte) Camp Jornada
PALS ATLÈTIC “A”  –  FLAÇA, C.E. “A” CAMP D’ESPORTS PERE SERVIA C 16
  28-01-2018,  (Diumenge) Camp Jornada
FLAÇA, C.E. “A”  –  VILADAMAT C.F. “A” MPAL. FLAÇA 17
  04-02-2018,  (Diumenge) Camp Jornada
IDEM SALT CLUB ESPORTIU   –  FLAÇA, C.E. “A” MPAL. SALT 18
  18-02-2018,  (Diumenge) Camp Jornada
FLAÇA, C.E. “A”  –  QUART, U.E. “B” MPAL. FLAÇA 19
  24-02-2018,  (Dissabte) Camp Jornada
SAULEDA, A.D. “A”  –  FLAÇA, C.E. “A” GRUP GREGAL (Palafrugell) 20
  04-03-2018,  (Diumenge) Camp Jornada
FLAÇA, C.E. “A”  –  VERGES, C.F. “A” MPAL. FLAÇA 21
  11-03-2018,  (Diumenge) Camp Jornada
FLAÇA, C.E. “A”  –  CAN GIBERT, U.E. “B” MPAL. FLAÇA 22
  17-03-2018,  (Dissabte) Camp Jornada
MEDES L’ESTARTIT , F.C. “A”  –  FLAÇA, C.E. “A” MPAL. L’ESTARTIT 23
  25-03-2018,  (Diumenge) Camp Jornada
FLAÇA, C.E. “A”  –  SARRIA TER, CF “A” MPAL. FLAÇA 24
  JUVENIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 3
  25-11-2017,  (Dissabte) Camp Jornada
FLAÇA, C.D. “A”  –  BANYOLES, C.E. “B” MPAL. FLAÇA 8
  03-12-2017,  (Diumenge) Camp Jornada
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E “B”  –  FLAÇA, C.D. “A” MPAL. RIPOLL 9
  16-12-2017,  (Dissabte) Camp Jornada
FLAÇA, C.D. “A”  –  ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C. “B” MPAL. FLAÇA 10
  13-01-2018,  (Dissabte) Camp Jornada
CELRA, U.C.E. “A”  –  FLAÇA, C.D. “A” MPAL. CELRA 11
  20-01-2018,  (Dissabte) Camp Jornada
LES PRESES, C.F. “B”  –  FLAÇA, C.D. “A” MPAL. LES PRESES 12
  27-01-2018,  (Dissabte) Camp Jornada
FLAÇA, C.D. “A”  –  JOVENTUT SANT PERE MARTIR “A” MPAL. FLAÇA 13
  03-02-2018,  (Dissabte) Camp Jornada
FLAÇA, C.D. “A”  –  ATLÈTIC CLUB BANYOLES “B” MPAL. FLAÇA 14
  18-02-2018,  (Diumenge) Camp Jornada
Descansa  –  FLAÇA, C.D. “A” 15
  24-02-2018,  (Dissabte) Camp Jornada
FLAÇA, C.D. “A”  –  BESALU, C.E. “A” MPAL. FLAÇA 16
  03-03-2018,  (Dissabte) Camp Jornada
SANTJOANENC,P. “A”  –  FLAÇA, C.D. “A” MPAL. SANT JOAN LES FONTS 17
  10-03-2018,  (Dissabte) Camp Jornada
FLAÇA, C.D. “A”  –  FUNDACIO ESPORTIVA CAMPRODON “A” MPAL. FLAÇA 18
  17-03-2018,  (Dissabte) Camp Jornada
SARRIA TER, CF “A”  –  FLAÇA, C.D. “A” MPAL. BARRI LA RASA SARRIA TER 19
  24-03-2018,  (Dissabte) Camp Jornada
FLAÇA, C.D. “A”  –  SANT PONÇ, AT. “A” MPAL. FLAÇA 20
  CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 4
  25-11-2017,  (Dissabte) Camp Jornada
ARO, C.E. “A”  –  FLAÇA, C.D. “A” MPAL. CASTELL D’ARO 8
  03-12-2017,  (Diumenge) Camp Jornada
FLAÇA, C.D. “A”  –  BISBALENC, AT. “A” MPAL. FLAÇA 9
  17-12-2017,  (Diumenge) Camp Jornada
ESCOLA F. GIRONES-SABAT “D”  –  FLAÇA, C.D. “A” MPAL. BARRI GERMANS SABAT 10
  14-01-2018,  (Diumenge) Camp Jornada
FLAÇA, C.D. “A”  –  ESCOLA M.F. CALONGE-ST. ANTONI “A” MPAL. FLAÇA 11
  20-01-2018,  (Dissabte) Camp Jornada
ESCOLA F. SANT FELIU GUIXOLS “B”  –  FLAÇA, C.D. “A” MPAL. JOSEP SUÑER I ARXER 12
  28-01-2018,  (Diumenge) Camp Jornada
Descansa  –  FLAÇA, C.D. “A” 13
  04-02-2018,  (Diumenge) Camp Jornada
FLAÇA, C.D. “A”  –  PALAFRUGELL, C.F. “A” MPAL. FLAÇA 14
  17-02-2018,  (Dissabte) Camp Jornada
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS “C”  –  FLAÇA, C.D. “A” ANNEX ESTADI MPAL JOSEP MASSOT I SAIS 15
  24-02-2018,  (Dissabte) Camp Jornada
BASE L’EMPORDANET,CF. “A”  –  FLAÇA, C.D. “A” MPAL. VERGES 16
  04-03-2018,  (Diumenge) Camp Jornada
FLAÇA, C.D. “A”  –  FUNDACIO PRIVADA ESP. BEGUR “B” MPAL. FLAÇA 17
  11-03-2018,  (Diumenge) Camp Jornada
GLOBAL- PALAMOS C.F. “A”  –  FLAÇA, C.D. “A” ANNEX ESTADI MPAL JOSEP MASSOT I SAIS 18
  18-03-2018,  (Diumenge) Camp Jornada
FLAÇA, C.D. “A”  –  PALS ATLÈTIC “A” MPAL. FLAÇA 19
  24-03-2018,  (Dissabte) Camp Jornada
CASSA, U.D. “B”  –  FLAÇA, C.D. “A” MPAL. CASSA 20
  INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 9
  26-11-2017,  (Diumenge) Camp Jornada
FLAÇA, C.D. “A”  –  FUND.PRIVADA CAT.ESP. BEGUR “B” MPAL. FLAÇA 8
  02-12-2017,  (Dissabte) Camp Jornada
ESCOLA M.F. CALONGE-ST. ANTONI “A”  –  FLAÇA, C.D. “A” MPAL. SANT ANTONI DE CALONGE 9
  17-12-2017,  (Diumenge) Camp Jornada
FLAÇA, C.D. “A”  –  GLOBAL-PALAMOS C.F. “A” MPAL. FLAÇA 10
  13-01-2018,  (Dissabte) Camp Jornada
ESCOLA DE FUTBOL TRAMUNTANA  C “A”  –  FLAÇA, C.D. “A” MPAL. BASCARA 11
  21-01-2018,  (Diumenge) Camp Jornada
FLAÇA, C.D. “A”  –  L’ESCALA, F.C. “C” MPAL. FLAÇA 12
  28-01-2018,  (Diumenge) Camp Jornada
FLAÇA, C.D. “A”  –  MONELLS, A.E. “A” MPAL. FLAÇA 13
  04-02-2018,  (Diumenge) Camp Jornada
BASE L’EMPORDANET,CF. “A”  –  FLAÇA, C.D. “A” MPAL. VILADAMAT L’ALZINA 14
  18-02-2018,  (Diumenge) Camp Jornada
FLAÇA, C.D. “A”  –  FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS “C” MPAL. FLAÇA 15
  25-02-2018,  (Diumenge) Camp Jornada
FLAÇA, C.D. “A”  –  PALAFRUGELL, C.F. “A” MPAL. FLAÇA 16
  03-03-2018,  (Dissabte) Camp Jornada
ESCOLA F. BAIX TER, C.E. “B”  –  FLAÇA, C.D. “A” MPAL. TORROELLA DE MONTGRI 17
  11-03-2018,  (Diumenge) Camp Jornada
FLAÇA, C.D. “A”  –   RCDE ESCOLA COSTA BRAVA  “A” MPAL. FLAÇA 18
  18-03-2018,  (Diumenge) Camp Jornada
BISBALENC, AT. “B”  –  FLAÇA, C.D. “A” MPAL. LA BISBAL D’EMPORDÀ 19
  25-03-2018,  (Diumenge) Camp Jornada
FLAÇA, C.D. “A”  –  ESCOLA F. SANT FELIU GUIXOLS “B” MPAL. FLAÇA 20
  ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 30
  25-11-2017,  (Dissabte) Camp Jornada
FLAÇA, C.D. “A”  –  SANT PONÇ, AT. “B” MPAL. FLAÇA 8
  02-12-2017,  (Dissabte) Camp Jornada
BESCANO, C.D. “A”  –  FLAÇA, C.D. “A” MPAL. BESCANO 9
  17-12-2017,  (Diumenge) Camp Jornada
FLAÇA, C.D. “A”  –  SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL “B” MPAL. FLAÇA 10
  13-01-2018,  (Dissabte) Camp Jornada
SANT GREGORI,A.E. “B”  –  FLAÇA, C.D. “A” MPAL. D’ESPORTS SANT GREGORI 11
  21-01-2018,  (Diumenge) Camp Jornada
FLAÇA, C.D. “A”  –  ESCOLA F. GIRONES-SABAT “D” (Actualment retirat de la competició.) 12
  28-01-2018,  (Diumenge) Camp Jornada
FORNELLS, UE. “B”  –  FLAÇA, C.D. “A” MPAL. JOAN BUSO 13
  04-02-2018,  (Diumenge) Camp Jornada
FLAÇA, C.D. “A”  –  LA SALLE GIRONA, U.E. “B” MPAL. FLAÇA 14
  18-02-2018,  (Diumenge) Camp Jornada
UNIÓ GIRONA A.C.E. “C”  –  FLAÇA, C.D. “A” CENTRE ESPORTIU VEDRUNA 15
  24-02-2018,  (Dissabte) Camp Jornada
MONTESSORI-PALAU, C.C.E. “A”  –  FLAÇA, C.D. “A” COL·LEGI MONTESSORI-PALAU 16
  04-03-2018,  (Diumenge) Camp Jornada
FLAÇA, C.D. “A”  –  QUART, U.E. “E” MPAL. FLAÇA 17
  11-03-2018,  (Diumenge) Camp Jornada
FLAÇA, C.D. “A”  –  VILABLAREIX  FUTBOL CLUB “B” MPAL. FLAÇA 18
  17-03-2018,  (Dissabte) Camp Jornada
BELL LLOC C.P. “B”  –  FLAÇA, C.D. “A” BELL.LLOC DEL PLA, C.F. 19
  25-03-2018,  (Diumenge) Camp Jornada
CASSA, U.D. “C”  –  FLAÇA, C.D. “A” MPAL. CASSA 20
  ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 33
  25-11-2017,  (Dissabte) Camp Jornada
CORNELLA TERRI, A.E. “A”  –  FLAÇA, C.D. “B” MPAL. CORNELLA DE TERRI 8
  02-12-2017,  (Dissabte) Camp Jornada
FLAÇA, C.D. “B”  –  SANTJOANENC,P. “B” MPAL. FLAÇA 9
  06-12-2017,  (Dimecres) Camp Jornada
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.  “D”  –  FLAÇA, C.D. “B” MPAL. BOSC DE TOSCA (ANEXA) 4
  16-12-2017,  (Dissabte) Camp Jornada
ESCOLA F. GIRONES-SABAT “E”  –  FLAÇA, C.D. “B” MPAL. BARRI GERMANS SABAT 10
  14-01-2018,  (Diumenge) Camp Jornada
FLAÇA, C.D. “B”  –  SANT PONÇ, AT. “D” MPAL. FLAÇA 11
  21-01-2018,  (Diumenge) Camp Jornada
BANYOLES, C.D. “D”  –  FLAÇA, C.D. “B” NOU ESTADI MPAL BANYOLES 12
  28-01-2018,  (Diumenge) Camp Jornada
FLAÇA, C.D. “B”  –  LA CANYA, A.E. “C” MPAL. FLAÇA 13
  03-02-2018,  (Dissabte) Camp Jornada
PORQUERES, U.E. “C”  –  FLAÇA, C.D. “B” MIANIGUES 14
  18-02-2018,  (Diumenge) Camp Jornada
FLAÇA, C.D. “B”  –  BESALU, C.E. “B” MPAL. FLAÇA 15
  24-02-2018,  (Dissabte) Camp Jornada
BESCANO, C.D. “B”  –  FLAÇA, C.D. “B” MPAL. BESCANO 16
  04-03-2018,  (Diumenge) Camp Jornada
FLAÇA, C.D. “B”  –  BELL LLOC C.P. “C” MPAL. FLAÇA 17
  10-03-2018,  (Dissabte) Camp Jornada
SANT GREGORI,A.E. “D”  –  FLAÇA, C.D. “B” MPAL. D’ESPORTS SANT GREGORI 18
  18-03-2018,  (Diumenge) Camp Jornada
FLAÇA, C.D. “B”  –  ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.  “D” MPAL. FLAÇA 19
  24-03-2018,  (Dissabte) Camp Jornada
SALT-COMACROS C.E “C”  –  FLAÇA, C.D. “B” MPAL. SALT 20
  BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 20
  25-11-2017,  (Dissabte) Camp Jornada
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C. “C”  –  FLAÇA, C.D. “A” MPAL. BOSC DE TOSCA (ANEXA) 8
  03-12-2017,  (Diumenge) Camp Jornada
FLAÇA, C.D. “A”  –  BESCANO, C.D. “B” MPAL. FLAÇA 9
  17-12-2017,  (Diumenge) Camp Jornada
SANT ROC OLOT , C.F. “B”  –  FLAÇA, C.D. “A” MPAL. SANT ROC OLOT 10
  14-01-2018,  (Diumenge) Camp Jornada
FLAÇA, C.D. “A”  –  CASSA, U.D. “A” MPAL. FLAÇA 11
  20-01-2018,  (Dissabte) Camp Jornada
SANT PONÇ, AT. “B”  –  FLAÇA, C.D. “A” MPAL. SANT PONÇ-FONTAJAU 12
  28-01-2018,  (Diumenge) Camp Jornada
FLAÇA, C.D. “A”  –  BESALU, C.E. “B” MPAL. FLAÇA 13
  03-02-2018,  (Dissabte) Camp Jornada
SANT GREGORI,A.E. “A”  –  FLAÇA, C.D. “A” MPAL. D’ESPORTS SANT GREGORI 14
  18-02-2018,  (Diumenge) Camp Jornada
FLAÇA, C.D. “A”  –  FUNDACIO  UNIÓ ESPORTIVA OLOT “B” MPAL. FLAÇA 15
  24-02-2018,  (Dissabte) Camp Jornada
GEiEG “B”  –  FLAÇA, C.D. “A” GEiEG PALAU SACOSTA 16
  04-03-2018,  (Diumenge) Camp Jornada
FLAÇA, C.D. “A”  –  GIRONA, F.C. “C” MPAL. FLAÇA 17
  10-03-2018,  (Dissabte) Camp Jornada
LLAGOSTERA, U.E. “B”  –  FLAÇA, C.D. “A” MPAL. LLAGOSTERA 18
  18-03-2018,  (Diumenge) Camp Jornada
FLAÇA, C.D. “A”  –  BANYOLES, C.E. “C” MPAL. FLAÇA 19
  24-03-2018,  (Dissabte) Camp Jornada
CELRA, U.C.E. “A”  –  FLAÇA, C.D. “A” MPAL. CELRA 20
  SEGONA DIVISIO FEMENI, GRUP 6
  26-11-2017,  (Diumenge) Camp Jornada
FLAÇA, C.D. “A”  –  FUNDACIO  UNIÓ ESPORTIVA OLOT “A” MPAL. FLAÇA 8
  03-12-2017,  (Diumenge) Camp Jornada
GERUNDA FUTBOL CLUB  “A”  –  FLAÇA, C.D. “A” MPAL. BARRI LA RASA SARRIA TER 9
  16-12-2017,  (Dissabte) Camp Jornada
FLAÇA, C.D. “A”  –  LA PERA, U.E. “A” MPAL. FLAÇA 10
  13-01-2018,  (Dissabte) Camp Jornada
PORQUERES, U.E. “B”  –  FLAÇA, C.D. “A” MIANIGUES 11
  20-01-2018,  (Dissabte) Camp Jornada
GIRONA, F.C. “A”  –  FLAÇA, C.D. “A” TORRES DE PALAU 12
  27-01-2018,  (Dissabte) Camp Jornada
FLAÇA, C.D. “A”  –  FUNDACIO ESPORTIVA CAMPRODON “A” MPAL. FLAÇA 13
  03-02-2018,  (Dissabte) Camp Jornada
FLAÇA, C.D. “A”  –  LLORETENC F.C. “A” (Actualment retirat de la competició.) 14
  18-02-2018,  (Diumenge) Camp Jornada
VILOBI FUTBOL CLUB “A”  –  FLAÇA, C.D. “A” MPAL. VILOBI D’ONYAR 15
  24-02-2018,  (Dissabte) Camp Jornada
FLAÇA, C.D. “A”  –  VILA-SACRA, U.E. “A” MPAL. FLAÇA 16
  04-03-2018,  (Diumenge) Camp Jornada
C.E. LA BATLLÒRIA “A”  –  FLAÇA, C.D. “A” MPAL. LA BATLLORIA 17
  10-03-2018,  (Dissabte) Camp Jornada
FLAÇA, C.D. “A”  –  PONTENC CLUB ESPORTIU “B” MPAL. FLAÇA 18
  18-03-2018,  (Diumenge) Camp Jornada
QUART, U.E. “A”  –  FLAÇA, C.D. “A” MPAL. GAUDENCI SELLÉS ROMÀ 19
  24-03-2018,  (Dissabte) Camp Jornada
FLAÇA, C.D. “A”  –  RIPOLL ATLETIC CLUB FUTBOL “A” MPAL. FLAÇA 20

(*) Els horaris estàn subjectes a possibles modificacions per part de la FEDERACIÓ CATALANA DE FUTBOL.

 

CE Flaçà