AGENDA

  07-10-2017, (Dissabte)
 JUVENIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 3 Camp Hora Jornada
ATLÈTIC CLUB BANYOLES “B”  –  FLAÇA, C.D. “A” MPAL. BANYOLES 15:30 1
 SEGONA DIVISIO FEMENI, GRUP 6 Camp Hora Jornada
LLORETENC F.C. “A”  –  FLAÇA, C.D. “A” (Partit Ajornat) PAV. MPAL. EL MOLI 15:30 1
  08-10-2017, (Diumenge)
 QUARTA CATALANA, GRUP 29 Camp Hora Jornada
QUART, U.E. “B”  –  FLAÇA, C.E. “A” MPAL. GAUDENCI SELLÉS ROMÀ 17:45 4
 CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 4 Camp Hora Jornada
FLAÇA, C.D. “A”  –  BASE L’EMPORDANET,CF. “A” MPAL. FLAÇA 12:15 1
 INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 9 Camp Hora Jornada
PALAFRUGELL, C.F. “A”  –  FLAÇA, C.D. “A” GRUP GREGAL (Palafrugell) 12:30 1
 ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 30 Camp Hora Jornada
FLAÇA, C.D. “A”  –  MONTESSORI-PALAU, C.C.E. “A” MPAL. FLAÇA 10:35 1
 ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 33 Camp Hora Jornada
FLAÇA, C.D. “B”  –  BESCANO, C.D. “B” MPAL. FLAÇA 10:35 1
 BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 20 Camp Hora Jornada
FLAÇA, C.D. “A”  –  GEiEG “B” MPAL. FLAÇA 9:30 1
  14-10-2017, (Dissabte)
 JUVENIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 3 Camp Hora Jornada
FLAÇA, C.D. “A”  –  Descansa 2
 ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 30 Camp Hora Jornada
QUART, U.E. “E”  –  FLAÇA, C.D. “A” MPAL. GAUDENCI SELLÉS ROMÀ 11:00 2
 ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 33 Camp Hora Jornada
BELL LLOC C.P. “C”  –  FLAÇA, C.D. “B” BELL.LLOC DEL PLA, C.F. 11:30 2
 BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 20 Camp Hora Jornada
GIRONA, F.C. “C”  –  FLAÇA, C.D. “A” TORRES DE PALAU 10:00 2
 SEGONA DIVISIO FEMENI, GRUP 6 Camp Hora Jornada
FLAÇA, C.D. “A”  –  VILOBI FUTBOL CLUB “A” MPAL. FLAÇA 10:00 2
  15-10-2017, (Diumenge)
 QUARTA CATALANA, GRUP 29 Camp Hora Jornada
FLAÇA, C.E. “A”  –  SAULEDA, A.D. “A” MPAL. FLAÇA 17:00 5
 CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 4 Camp Hora Jornada
FUNDACIO PRIVADA ESP. BEGUR “B”  –  FLAÇA, C.D. “A” MPAL. BEGUR 16:00 2
 INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 9 Camp Hora Jornada
FLAÇA, C.D. “A”  –  ESCOLA F. BAIX TER, C.E. “B” MPAL. FLAÇA 12:00 2
  21-10-2017, (Dissabte)
 JUVENIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 3 Camp Hora Jornada
BESALU, C.E. “A”  –  FLAÇA, C.D. “A” MPAL. BESALU 10:00 3
 INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 9 Camp Hora Jornada
 RCDE ESCOLA COSTA BRAVA  “A”  –  FLAÇA, C.D. “A” MPAL. MONT-RAS 11:15 3
 ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 30 Camp Hora Jornada
VILABLAREIX  FUTBOL CLUB “B”  –  FLAÇA, C.D. “A” MPAL. VILABLAREIX 9:15 3
 SEGONA DIVISIO FEMENI, GRUP 6 Camp Hora Jornada
VILA-SACRA, U.E. “A”  –  FLAÇA, C.D. “A” MPAL. VILASACRA 14:30 3
  22-10-2017, (Diumenge)
 QUARTA CATALANA, GRUP 29 Camp Hora Jornada
VERGES, C.F. “A”  –  FLAÇA, C.E. “A” MPAL. VERGES 17:00 6
 CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 4 Camp Hora Jornada
FLAÇA, C.D. “A”  –  GLOBAL- PALAMOS C.F. “A” MPAL. FLAÇA 12:00 3
 ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 33 Camp Hora Jornada
FLAÇA, C.D. “B”  –  SANT GREGORI,A.E. “D” MPAL. FLAÇA 10:00 3
 BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 20 Camp Hora Jornada
FLAÇA, C.D. “A”  –  LLAGOSTERA, U.E. “B” MPAL. FLAÇA 10:00 3
  28-10-2017, (Dissabte)
 QUARTA CATALANA, GRUP 29 Camp Hora Jornada
CAN GIBERT, U.E. “B”  –  FLAÇA, C.E. “A” MPAL. CAN GIBERT 18:30 7
 JUVENIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 3 Camp Hora Jornada
FLAÇA, C.D. “A”  –  SANTJOANENC,P. “A” MPAL. FLAÇA 18:15 4
 CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 4 Camp Hora Jornada
PALS ATLÈTIC “A”  –  FLAÇA, C.D. “A” CAMP D’ESPORTS PERE SERVIA C 11:30 4
 ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 33 Camp Hora Jornada
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.  “D”  –  FLAÇA, C.D. “B” MPAL. BOSC DE TOSCA (ANEXA) 15:00 4
 BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 20 Camp Hora Jornada
BANYOLES, C.E. “C”  –  FLAÇA, C.D. “A” NOU ESTADI MPAL BANYOLES 10:00 4
 SEGONA DIVISIO FEMENI, GRUP 6 Camp Hora Jornada
FLAÇA, C.D. “A”  –  C.E. LA BATLLÒRIA “A” MPAL. FLAÇA 10:00 4
  29-10-2017, (Diumenge)
 INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 9 Camp Hora Jornada
FLAÇA, C.D. “A”  –  BISBALENC, AT. “B” MPAL. FLAÇA 12:00 4
 ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 30 Camp Hora Jornada
FLAÇA, C.D. “A”  –  BELL LLOC C.P. “B” MPAL. FLAÇA 10:00 4
  04-11-2017, (Dissabte)
 JUVENIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 3 Camp Hora Jornada
FUNDACIO ESPORTIVA CAMPRODON “A”  –  FLAÇA, C.D. “A” CAMP DE LA VILA 16:00 5
  05-11-2017, (Diumenge)
 QUARTA CATALANA, GRUP 29 Camp Hora Jornada
FLAÇA, C.E. “A”  –  MEDES L’ESTARTIT , F.C. “A” MPAL. FLAÇA 16:00 8
 CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 4 Camp Hora Jornada
FLAÇA, C.D. “A”  –  CASSA, U.D. “B” MPAL. FLAÇA 12:00 5
 INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 9 Camp Hora Jornada
ESCOLA F. SANT FELIU GUIXOLS “B”  –  FLAÇA, C.D. “A” MPAL. VILARTAGUES 12:30 5
 ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 30 Camp Hora Jornada
CASSA, U.D. “C”  –  FLAÇA, C.D. “A” MPAL. CASSA 11:00 5
 ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 33 Camp Hora Jornada
FLAÇA, C.D. “B”  –  SALT-COMACROS C.E “C” MPAL. FLAÇA 10:00 5
 BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 20 Camp Hora Jornada
FLAÇA, C.D. “A”  –  CELRA, U.C.E. “A” MPAL. FLAÇA 10:00 5
 SEGONA DIVISIO FEMENI, GRUP 6 Camp Hora Jornada
PONTENC CLUB ESPORTIU “B”  –  FLAÇA, C.D. “A” MPAL. PONT MAJOR 18:00 5
  11-11-2017, (Dissabte)
 QUARTA CATALANA, GRUP 29 Camp Hora Jornada
SARRIA TER, CF “A”  –  FLAÇA, C.E. “A” MPAL. BARRI LA RASA SARRIA TER 18:15 9
 JUVENIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 3 Camp Hora Jornada
FLAÇA, C.D. “A”  –  SARRIA TER, CF “A” MPAL. FLAÇA 18:15 6
 CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 4 Camp Hora Jornada
LLAGOSTERA, U.E. “D”  –  FLAÇA, C.D. “A” MPAL. LLAGOSTERA 15:00 6
 ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 33 Camp Hora Jornada
ATLÈTIC CLUB BANYOLES “B”  –  FLAÇA, C.D. “B” MPAL. BANYOLES 11:00 6
 SEGONA DIVISIO FEMENI, GRUP 6 Camp Hora Jornada
FLAÇA, C.D. “A”  –  QUART, U.E. “A” MPAL. FLAÇA 10:00 6
  12-11-2017, (Diumenge)
 INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 9 Camp Hora Jornada
FLAÇA, C.D. “A”  –  PALS ATLÈTIC “A” MPAL. FLAÇA 12:00 6
 ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 30 Camp Hora Jornada
FLAÇA, C.D. “A”  –  BESALU, C.E. “C” MPAL. FLAÇA 10:00 6
 BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 20 Camp Hora Jornada
ATLÈTIC CLUB BANYOLES “B”  –  FLAÇA, C.D. “A” MPAL. BANYOLES 10:00 6
  18-11-2017, (Dissabte)
 JUVENIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 3 Camp Hora Jornada
SANT PONÇ, AT. “A”  –  FLAÇA, C.D. “A” MPAL. SANT PONÇ-FONTAJAU 17:00 7
 INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 9 Camp Hora Jornada
ARO, C.E. “A”  –  FLAÇA, C.D. “A” MPAL. CASTELL D’ARO 10:00 7
 ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 30 Camp Hora Jornada
SALT-COMACROS C.E “B”  –  FLAÇA, C.D. “A” MPAL. SALT 13:00 7
 SEGONA DIVISIO FEMENI, GRUP 6 Camp Hora Jornada
RIPOLL ATLETIC CLUB FUTBOL “A”  –  FLAÇA, C.D. “A” MPAL. RIPOLL 15:30 7
  19-11-2017, (Diumenge)
 QUARTA CATALANA, GRUP 29 Camp Hora Jornada
FLAÇA, C.E. “A”  –  CLUB FUTBOL BELLCAIRE “A” MPAL. FLAÇA 16:00 10
 CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 4 Camp Hora Jornada
FLAÇA, C.D. “A”  –  VILAMALLA, F.C. “B” MPAL. FLAÇA 12:00 7
 ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 33 Camp Hora Jornada
FLAÇA, C.D. “B”  –  TER-BRUGENT 2014 ASSOCIACIO ESPORTIVA “B” MPAL. FLAÇA 10:00 7
 BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 20 Camp Hora Jornada
FLAÇA, C.D. “A”  –  ESCOLA F. GIRONES-SABAT “C” MPAL. FLAÇA 10:00 7
  25-11-2017, (Dissabte)
 QUARTA CATALANA, GRUP 29 Camp Hora Jornada
CAMALLERA, C.F. “A”  –  FLAÇA, C.E. “A” MPAL. CAMALLERA 17:00 11
 JUVENIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 3 Camp Hora Jornada
FLAÇA, C.D. “A”  –  BANYOLES, C.E. “B” MPAL. FLAÇA 18:15 8
 ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 33 Camp Hora Jornada
CORNELLA TERRI, A.E. “A”  –  FLAÇA, C.D. “B” MPAL. CORNELLA DE TERRI 11:00 8
 BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 20 Camp Hora Jornada
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C. “C”  –  FLAÇA, C.D. “A” MPAL. BOSC DE TOSCA (ANEXA) 11:00 8
 SEGONA DIVISIO FEMENI, GRUP 6 Camp Hora Jornada
FLAÇA, C.D. “A”  –  FUNDACIO  UNIÓ ESPORTIVA OLOT “A” MPAL. FLAÇA 10:00 8
  26-11-2017, (Diumenge)
 CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 4 Camp Hora Jornada
ARO, C.E. “A”  –  FLAÇA, C.D. “A” MPAL. CASTELL D’ARO 11:30 8
 INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 9 Camp Hora Jornada
FLAÇA, C.D. “A”  –  FUND.PRIVADA CAT.ESP. BEGUR “B” MPAL. FLAÇA 12:00 8
 ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 30 Camp Hora Jornada
FLAÇA, C.D. “A”  –  SANT PONÇ, AT. “B” MPAL. FLAÇA 10:00 8
  02-12-2017, (Dissabte)
 INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 9 Camp Hora Jornada
ESCOLA M.F. CALONGE-ST. ANTONI “A”  –  FLAÇA, C.D. “A” MPAL. SANT ANTONI DE CALONGE 10:00 9
 ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 30 Camp Hora Jornada
BESCANO, C.D. “A”  –  FLAÇA, C.D. “A” MPAL. BESCANO 10:00 9
  03-12-2017, (Diumenge)
 QUARTA CATALANA, GRUP 29 Camp Hora Jornada
FLAÇA, C.E. “A”  –  ALBONS CLUB FUTBOL “A” MPAL. FLAÇA 16:00 12
 JUVENIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 3 Camp Hora Jornada
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E “B”  –  FLAÇA, C.D. “A” MPAL. RIPOLL 16:00 9
 CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 4 Camp Hora Jornada
FLAÇA, C.D. “A”  –  BISBALENC, AT. “A” MPAL. FLAÇA 12:00 9
 ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 33 Camp Hora Jornada
FLAÇA, C.D. “B”  –  SANTJOANENC,P. “B” MPAL. FLAÇA 10:00 9
 BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 20 Camp Hora Jornada
FLAÇA, C.D. “A”  –  BESCANO, C.D. “B” MPAL. FLAÇA 10:00 9
 SEGONA DIVISIO FEMENI, GRUP 6 Camp Hora Jornada
GERUNDA FUTBOL CLUB  “A”  –  FLAÇA, C.D. “A” MPAL. BARRI LA RASA SARRIA TER 12:00 9
  16-12-2017, (Dissabte)
 JUVENIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 3 Camp Hora Jornada
FLAÇA, C.D. “A”  –  ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C. “B” MPAL. FLAÇA 18:15 10
 SEGONA DIVISIO FEMENI, GRUP 6 Camp Hora Jornada
FLAÇA, C.D. “A”  –  LA PERA, U.E. “A” MPAL. FLAÇA 10:00 10
  17-12-2017, (Diumenge)
 QUARTA CATALANA, GRUP 29 Camp Hora Jornada
JAFRE, U.E. “A”  –  FLAÇA, C.E. “A” MPAL. JAFRE (El Pedro) 16:30 13
 CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 4 Camp Hora Jornada
ESCOLA F. GIRONES-SABAT “D”  –  FLAÇA, C.D. “A” MPAL. BARRI GERMANS SABAT 12:45 10
 INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 9 Camp Hora Jornada
FLAÇA, C.D. “A”  –  GLOBAL-PALAMOS C.F. “A” MPAL. FLAÇA 12:00 10
 ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 30 Camp Hora Jornada
FLAÇA, C.D. “A”  –  SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL “B” MPAL. FLAÇA 10:00 10
 ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 33 Camp Hora Jornada
ESCOLA F. GIRONES-SABAT “E”  –  FLAÇA, C.D. “B” MPAL. BARRI GERMANS SABAT 10:00 10
 BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 20 Camp Hora Jornada
SANT ROC OLOT , C.F. “B”  –  FLAÇA, C.D. “A” MPAL. SANT ROC OLOT 10:00 10

 

(*) Els horaris estàn subjectes a possibles modificacions per part de la FEDERACIÓ CATALANA DE FUTBOL.

 

CE Flaçà