AGENDA

PRIMER EQUIP

27 de setembre ( 19:00h – Municipal de Flaçà)
CE FLAÇÀ – SANT ROC

2 de setembre (18:00h- Municipal de St.Miquel de Campmajor)
UE Sant Miquel de Campmajor – CE FLAÇÀ

10 de setembre (19:00h- Municipal de Flaçà)
CE FLAÇÀ – Albons FC

17 de setembre (16:00h  – Municipal de Flaçà)
CE FLAÇÀ – At. Pals (Jornada 1)

JUVENILS

Dilluns 21 d’Agost (19:30 hores)
Inici Pretemporada

26 d’Agost (15:30h – Municipal de Flaçà)
Juvenil – Sils-La Selva, CF

2 de Setembre (19:00h – Municipal de Flaçà)
Juvenil – Juventut St.Pere Màrtir

9 de Setembre (16:50h – Municipal de Flaçà)
Juvenil – EF Sporting Vidrerenca

16 de Setembre (19:15h – Municipal de Flaçà)
Juvenil – FC Vilablareix

23 de Setembre (19:00h – Mpal. Sant Ponç – Girona)
At.Sant Ponç – Juvenil

30 de setembre (15:30h – Municipal de Flaçà)
Juvenil – UE La Salle Girona
 

CADETS

Dilluns, 21 d’agost (19:30 hores)
Inici Pretemporada

27 d’Agost (12:00h – Municipal de Flaçà)
Cadet – Sils-La Selva,CF

3 de Setembre (12:00h – Municipal de Flaçà)
Cadet – Juventut St.Pere Màrtir

10 de Setembre (12:00h – Municipal de Flaçà)
Cadet – FC Vilablareix

16 de Setembre (17:45h – Municipal de Flaçà )
Cadet – AE Sant Gregori

24 de Setembre (12:00h – Municipal de Flaçà)
Cadet – EF Sporting Vidrerenca

1 d’Octubre (12:00h – Municipal de Flaçà)
Cadet – At.Sant Ponç

INFANTIL

Dimecres 23 d’Agost (19:30 hores)
Inici pretemporada

26 d’Agost (12:00h – Municipal e Flaçà)
Infantil – EF Sporting Vidrerenca

2 de setembre (10:30h – Municipal de Flaçà)
Infantil – Juventut Sant Pere Màrtir

9/10  de Setembre (Dia, camp i hora per determinar)
Infantil – CD Bescanó

16 Setembre ( 11:00h – Municipal de Flaçà)
Infantil – Atlètic Club Banyoles

23 de Setembre (15:30h – Municipal de Flaçà)
Infantil – FC Vilablareix

30 Setembre/1 d’Octubre (Dia, hora i camp per determinar)
Infantil – CP Bell.lloc

 

ALEVI (2006)

Dimecres, 30 d’Agost (18:00 hores)
Inici Pretemporada

2/3 de setembre (Dia, camp i hora per determinar)
Aleví 2006 – FC Vilablareix

9/10 de setembre (Dia,camp i hora per determinar)
Aleví 2006 – CD Bescanó

16 de Setembre (9:45h – Municipal de Flaçà)
Aleví 2006 – At.Bisbalenc

23/24 de Setembre (Dia,camp i hor per determinar)
Aleví 2006 – UE Fornells

30/1 de setembre (Dia,camp i hora per determinar)
Aleví 2006 – Juventut St.Pere Màrtir

ALEVÍ (2007)

Dimecres, 30 d’Agost (18:00 hores)
Inici Pretemporada

2/3 de setembre (Dia, camp i hora per determinar)
Aleví 2007 – FC Vilablareix

9/10 de setembre (Municipal de Flaçà, Dia i hora per determinar)
Aleví 2007 – CD Bescanó

16 de Setembre (9:45h – Municipal de Flaçà)
Aleví 2007 – At.Bisbalenc

23/24 de Setembre (Dia,camp i hor per determinar)
Aleví 2007 – UE Fornells

30/1 de setembre (Dia,camp i hora per determinar)
Aleví 2007 – Juventut St.Pere Màrtir

BENJAMÍ

Dimecres, 30 d’Agost (18:00 hores)
Inici Pretemporada

9/10 de setembre (Dia,camp i hora per determinar)
Benjamí – CD Bescanó

16 de setembre  (8:45h – Municipal de Flaçà)
Benjamí – FC Vilablareix

23/24 de setembre (Dia,camp i hora per determinar)
Benjamí – Juventut St.Pere Màrtir

30/1 de setembre (Dia,camp i hora per determinar)
Benjamí – At.Bisbalenc

PREBENJAMÍ

16 de setembre (8:45h – Municipal de Flaçà)
Prebenjamí – Equip a determinar

VETERANS

16 de setembre (16:00h – Municipal de Flaçà)
Veterans Flaçà – (Jornada 1)

FUTBOL FEMENÍ

9 de setembre (–:– – Municipal de Flaçà)
CE Flaçà Femení – UE Vila-Sacra

16 de setembre (12:15h – Municipal de Flaçà)
CE Flaçà Femení – UE Porqueres

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

(*) Els horaris estàn subjectes a possibles modificacions per part de la FEDERACIÓ CATALANA DE FUTBOL.

 

CE Flaçà